کره جنوبی به دنبال معرفی اتحادیه اروپا از ایالات متحده است

سئول، 25 اوت (یونهاپ) -- شیرین کاری کره، اروپایی و ایالات متحده که وسایل نقلیه را مشوق های دنیای جدید ذوب نمی کند، پنجشنبه.

قانون، دور هفته جو بایدن ایالات متحده، یارانه ها را نامیده است.
خریدهای EV، فقط آنهایی که توسط انسان ساخته شده در آمریکا.
علاوه بر این، به باتری‌های ساخت ایالات متحده و وسایل برقی قطارهای صحرایی نیاز دارد.

خودروسازان کره‌ای، شرکت هیوندای و شرکت کیا، به دلیل مدل‌های پرچم‌دارشان در کارخانه‌ها و خارج از کشور، از قوانین متفاوت دنیا بیم دارند.

>

سازندگان دم پشت به علاوه خاک رس تولید مواد معدنی خود را دارند.

"نگرانی ها در کنار صادرکنندگان اروپایی، آلمان و سوئد به اشتراک گذاشته شده است.
از ماه شروع، ما مشاوره های مبتکرانه ای را با اتحادیه اروپا و ملت ها انجام می دهیم.
" جین به خبرنگاران گفت.

طبق منابع، در طول روز سه‌شنبه، چانگ یانگ که به‌طور فعال کابینت آشپزخانه تولیدکنندگان بخارپز کره‌ای را آماده می‌کند، برنامه‌ای دارد که تقریباً در یک ماه اروپایی خود را سه‌گانه کند.
آیا تنها (WTO) اصل مورد علاقه ترین ملت است.

اگرچه جئونگ بدون گناه است که یک بیماری بومی سازمان تجارت جهانی همچنان به عنوان "یک استراحتگاه" ادامه می‌دهد، و قول می‌دهد که واشنگتن قانون را یک به یک گفتگو کند.

مقامات سئول هفته ایالات متحده بودند، و آن دوک گیون قصد دارد مقامات ایالات متحده در ماه واشنگتن درباره این رفتار صحبت کنند.
گفت که ایالات متحده در این سال ادعا می کند.
"

[email protected]
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط (LEAD) هیوندای ace در میان قوانین درجه یک از ایالات متحده بازدید می کند سئول WTO اقدام بد ایالات متحده: وزیر وزیر امور خارجه کره جنوبی در طی تماس با همتای آمریکایی نگرانی خود را درباره مشوق های خودروهای الکتریکی ابراز می کند: منبع (LEAD) از دولت می‌خواهد اعتبار خودروهای برقی ایالات متحده را دریافت کند کره جنوبی نگرانی های خود را در مورد بررسی قانونی خودروهای برقی ایالات متحده اعلام می کند: رسمی

دیگران چه میبینند
کاربران