از ابتدای 1401، 5 ایرانی به بیماری تب کریمه کنگو مبتلا شدند

رکنا: مشاور سازمان دامپزشکی گفت: امسال ۵ نفر به بیماری تب کریمه کنگو مبتلا شدند که یا مردم توصیه های دامپزشکی را جدی بگیرند، این بیماری کنترل می شود.

به گزارش رکنا، مسعود اسدی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۵ فرد به علیلی مبتلا شدند که مع‌الاسف یک نفر آنها فوت کرده است. همچنین یک‌نفر به این بیماری مشکوک است.

به گفته او، تب کریمه کنگو یک بیماری ویروسی مشترک بین و است که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی به این بیماری مبتلا می شوند.

اسدی می‌گوید: دامداران با سم پاشی و ضدعفونی اسطبل ها و واحدهای دامداری نسبت به نبرد علیه ذات اقدام کنند، همچنین از ید زدن و له کردن پایه رخسار بدن تور به موجب انتقال بیماری اجتناب کنند.

مشاور بنگاه دامپزشکی کشور گفت: مردم از کشتار دام در محل های غیرمجاز اکیدا خودداری کنند و در قیافه کشتار خلال احترام موارد بهداشتی و استعمال از دستکش، لاشه را بمدت ۲۴ ساعت در دمای ۴ رتبه نگهداری کنند.

تیزر اول مرد نقره ای

پشت صحنه ی مرد نقره ای | کرایه ویلا و سوئیت در رامسر -- همیشه در کنار شماییم

رامسر همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر به خو ایران بوده ‌است. با توجه به شرایط جغرافیایی رامسر و نزدیکی با دریا، فصل بهار و تابستان بهترین زمانه برای سفر به رامسر است؛ اما بدون شک نمی‌توان از زیبایی‌های این منطقه در گاه پاییز و زمستان هم غافل شد.

یکی از جذاب‌ترین مشخصه‌های ویلا در رامسر، وجود کوه و جنگل و البته دریا، در کنار هم است. درصورتی‌که مسافران بخواهند چند روز در کنار یم تعیش کرده و حال و هوای بیدار شدن از خواب، با صدای موج‌ها را تجربه کنند، دربست ویلا در رامسر لب دریا مناسب آن‌ها خواهد بود. انواع ویلاهای شیک و زیبا، با خدمات رفاهی متنوع، در کنار سواحل زیبای رامسر قرار دارند و مسافران می‌توانند یک سفر عالی، به‌یادماندنی و خاطره‌انگیز داشته باشند.

با وجود همه این زیبایی‌های گوناگون و متنوع، انتخاب یک مکان مناسب و اجاره خانه‌ییلاقی در رامسر، مشغله ثقل به نظر می‌رسد. خوشبختانه سایت جاباما، یکی از بهترین گزینه‌ها به‌سبب یافتن یک ویلای زیبنده و اجاره آن است. 7 مزیت اصلی به منظور اجاره ویلا رامسر با جاباما شامل این موارد است:

پشت صحنه دانلود فیلم مرد نقره ای مرد نقره ای

پشت صحنه مرد نقره ای شامل تیم فنی متشکل از کارگردان، تهیه کننده، نویسنده، بردار، تهیه کننده صحنه، موزیک آهنگساز، طراح صحنه، طراح لباس، طراح مو، طراح صحنه، طراح صحنه ، طراح صحنه تصویری، طراح مجسمه و مشاوران می باشد.

دیگران چه میبینند
کاربران